Audio

Při realizací akcí využíváme výhradně špičkové audio systémy od německého výrobce d&b audiotechnik, který nabízí širokou paletu techniky od nejmenších boxů vhodných pro malé konference a prezentace, až po GSL serii, která je používána na turné předních světových kapel. Díky spolupráci s několika dry hire společnostmi v ČR i zahraničí jsme schopni zajistit dodávku kteréhokoli systému d&b audiotechnik, včeně arrayprocessingu.

Naše audio crew absolvovala veškerá školení d&b audiotechnik a může se pochlubit nepřeberným množstvím zkušeností z akcí rozličných velikostí a typů.

ROCKWEB agency disponuje linarray / pointsource systémem d&b audiotechnik T10 včetně veškerého originálního hardware a kardioidními basovými boxy d&b audiotechnik B4sub, používáme digitální mix console Allan & Heath SQ6.

Světelná technika

Dodáváme světelnou techniku pro rozličné akce od výstav a konferencí, přes společenské akce až po koncertní turné, festivaly a halové koncerty. Můžeme nabídnout kompletní paletu osvětlovací techniky - konvenční, efektová a pohyblivá inteligentní světla s halogenovými, výbojkovými i LED zdroji. Samozřejmostí je kompletní power distro a rozvod signálu připravený pro realizaci všech typů akcí.

Video technika

Pro Vaši akci jsme schopni zajistit veškeré služby a vybavení pro odbavení videa. Dodáváme data projektory a projekční plátna různých velikostí, LEDkové obrazovky, videoservery, střižny, kamerové systémy. Video crew, se kterou spolupracujeme má za sebou nespočet odbavených akcí, od konferencí, VIP večírků a společenských setkání až po velké hudební festivaly a open air akce.

Hardware a pódiová technika

Dodáváme zastřešená pódia v široké škále rozměrů a nosností. Převážně používáme systémy českých výrobců ALUR solutions a MILOS Group. Díky jejich variabilitě dodáváme střechy o rozměrech od 6x4m až po klasické sedlové střechy 12x10m s nosností až 2,5t.

Příhradové kosntrukce zároveň využíváme pro stavbu výstavních stánků, opěrných konstrukcí pro stage design nebo světelnou a video techniku.

Pro stavbu pódií využíváme modulový systém německého výrobce NIVTEC Flexibel s nosností 750kg na m2. Samozřejmostí jsou veškerá bezpečnostní opatření - zábradlí, provázání nohou, atd ...